Η ζωή, έτσι όπως τη ζούμε, δεν είναι μια στιγμή γαλήνης. Παρ όλα αυτά, η εικόνα του πουλιού που έρχεται από το άγνωστο και ξανατραβάει για το άγνωστο, παραμένει ένα έξοχο σύμβολο του σύντομου και ανεξήγητου περάσματος του ανθρώπου πάνω στη γη Le temps, le grand sculpteur, Marguerite Yourcenar
About Me
Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus.
Error: Please check if you enter Instagram username and Access Token in Theme Setting > Social Profiles